Zarejestruj sie

Zalóz nowego uzytkownika

Dla firm

Odendo.pl - dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów

Odendo jest świetną możliwością dla wielu firm do uzyskania niepowtarzalnych efektów marketingowych. Poprzez włączenie produktu lub usługi do naszych aukcji, firmy osiągają duże efekty wystawowe - w podsumowaniu do innych opcji, które są opisane na tej stronie poniżej.

Poprzez Odendo możliwe jest także nakierowanie celu marketingowego firmy na konkretną lokalizację geograficzną, konkretny sport lub konkretną ligę. Korzyści mogą uzyskać zarówno firmy duże jak i małe.

Skorzystaj z Odendo, aby zdobyć więcej klientów dla Twojej firmy. Po pierwsze, aby zyskać uwagę dla nowej marki, produktu lub grupy produktów oraz uzyskać rozpoznawalność marki lub przychylność konsumentów w określonych lokalizacjach geograficznych. Możliwości są nieskończone i mają duże znaczenie dla przedsiębiorstwa. Jedyne koszty tej wyjątkowej okazji, to koszty produkcji towarów i usług. Odendo nie pobiera opłat za reklamę, ponieważ udział firmy pomaga aktualnie aukcjom zespołowym, przy czym również te aukcje generują wartość dodatnią.

Produkty, które udostępniono na aukcji mogą zostać odliczone od podatku.

 

Jak może wziąć w tym udział nasza firma?

Jeśli firma chce uczestniczyć w tej wyjątkowej okazji, prosimy o kontakt: post@odendo.pl

Nikt nie zna Państwa firmy lepiej niż wy sami. Dlatego, wiesz najlepiej, co chcesz zyskać i które produkty najlepiej się do tego nadają.

Zespół odpowiedzialny za Odendo ma ogromne doświadczenie w marketingu online i pomaga oczywiście przy orientacji, na podstawie wielu możliwości, aby uzyskać maksymalną wydajność tego uczestnictwa. 
zaloguj się i licytuj
Zarejestruj swój klub Zarejestruj firme